Etiler Nakliye ve Esya depolama operasyonlariEtiler evden eve nakliyat sahasında ifa ettiği sorumluluğu kurumsal uzmanlığı durumuna getiren şirketimiz, Etiler ve çevresinde güvenli ev taşıma hizmetleri sağlamaktadır.

Etiler veya etrafındaki bölgede kurumumuzca sunulan taşımacılık alanında, Etiler'da ikamet eden personelimiz görevlendirilmekte, bu çevredeki müşterilerimize Etiler bölge park yerimizde bulunan taşıma vasıtalarımız yönlendirilmektedir.

Geçmiş yöntemlerle taşınma dönemi artık geçersiz durumdadır. Bugün elit anlamda evden eve nakliyat işlemlerinde ustalaşamayan taşıma kuruluşları, ev eşyalarının taşınması hizmetlerimizde ilgi çekmemektedir. Evden eve nakliyat işlerinde uzman olan firma kadromuzun tamamı kendi kişisel sorumluluk alanlarında oldukça tecrübelidir. İşini adeta sanat edinmiş kişilerle ekiplerini güçlü hale getirmiş durumda bulunan teşekkülümüz için, hizmet verdiğimiz kurum ve şahısların işlemlerimizden memnun olması kayda değer oranda mühimdir.

Evden eve taşımacılık işlemlerinde herşeyden önce raporlama işlemi yürütülmektedir. Eksper hizmeti ücretsiz yerine getirilir ve eşya taşıma işinin en önemli kısımlarından birini oluşturmaktadır. Ekspertiz sürecinin nitelikli sunulması, eşya taşıma işlemleri süresince sorun olmasını enlelleyecektir. Sözü edilen gerekçeyle, ekspertiz faaliyetlerinde vazife verdiğimiz kadromuz, işlerinde deneyimli elemanlardır.

İnceleme hizmetleri sayesinde aksaklıklara meydana gelmeden engel olunabilmektedir.

Eksperlerimiz, ekspertiz faaliyetleri amacıyla evinize geldiğinde, ilk aşamada eşyalarınızın miktarını ölçer ve lüzumlu olan olan nakliye kamyonunu belirler. Isı ve nem gibi harici durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hassas dizayn araçlarımız, ayrıca mukavemeti artırılmış yay donanımlarıyla fazlasıyla korumalıdır. Kapalı kasalı kamyonlarımız yeni ve güvenlidir. Taşıtlarımızın bakım ve tamirleri daimi bir şekilde yapılır. Sürücülerimiz deneyimlidir.
Eksperlerimiz, en uygun lojistik aracıyla birlikte ihtiyaç duyulacak ambalajlama unsurları, görevlendirilecek personel ve farklı mühim gereksinimleri inceleme sırasında tespit etmektedir. Son aşamada evin muhit durumu saptanır ve nakliye programı hazırlanır. İnceleme hizmeti akabinde sigortalama işlemi gerçekleşir.

Eşyaların korunması ve Kamyona İstifEtiler Evden Eve Taşıma Etkinlikleri konusunda birikim kazanmış ekiplerimiz, eşya taşımacılığı konusu için fazlasıyla mühim olan ambalajlama işlerini seçkin yöntemlerle sonuçlandırmaktadır. Bu yüksek hizmet kalitesiyle Etiler Evden Eve Nakliyat Firmaları kategorisinde, şirketimiz önemli bir konumdadır. Şirketimizin tariflendirdiği Etiler evden eve nakliyat fiyatları oldukça uygundur. Evde bulunan eşyaların paketlenmesi, Evden Eve Taşımacılık hizmet ağı arasında öncelikli olarak önem verdiğimiz aşamadır.
Kırılması muhtemel veya kıymetli eşyalarınız için farklı ambalajlama usulleri uygulanmaktadır. Bulaşık makinesi gibi evde bulunan makineler ve cihazlar için, hususi ambalaj unsurları tercih edilmektedir. Büyük malzemeler dikkatle korunaklanır. Montaj konusunda deneyimli kadromuz mevcuttur. Evde bulunan eşyaların zarar görmemesi düşüncesiyle değişik ambalajlama seçenekleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, özenli bir şekilde kurulmaktadır. Asansör aracının balkona uygun bir şekilde yanaşması ve taşıyıcı bölümün doğru bir halde çıkıp inmesi ve titrememesi şarttır Asansör aracımızın kullanıcısı alanında deneyimlidir. Etiler asansörlü taşımacılık hizmetleri sayesinde kuruluşumuz, Etiler ve civarında olan evinizde eşyalarınızı kısa zamanda ve güvenle indirerek nakliye aracına yüklemekte ve benzer şekilde dairenize konumlandırmaktadır. Ağır eşyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önem arz eder. Büyük eşyalar dayanıklı olması nedeni ile alta istiflenir. Kırılgan eşyalar üstte bulunan kısımlara konumlandırılır.

Eşya veya malzemelerin benzer biçimde taşınılacak daireye konumlandırılmasıyla, eşya taşıma süreci geniş çerçevede tamamlanır. Yeni evde ev eşyalarının konumlandırılması ve monte işlerinin tamamlanması için uzman elemanlarımız görev yapmaktadır. İstendiğinde eşya ve malzemelerin tam olarak yerleşmesi hizmeti için bayan eleman vazifelendirilebilmektedir.

Daha Ayrıntılı Bilgi

İlgili Bazı Siteler; Adalar Evden Eve Nakliyat - Kınık nakliye - Bodrum Evden Eve - Taşımacılık İzmir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *